Hakkımızda

Oluşum Protez, İstanbul Sultangazi’de bulunan bir saç protez merkezidir. 1999 yılında Saç Protez Uzmanı Erhan Güler tarafından kurulan Oluşum Saç Protez ile bugüne kadar sayısız kişinin estetik kaygılarını %100 sertifikalı, en yüksek kalitede el yapımı insan saçı kullanılarak üretilen saç protezleri ile çözüme kavuşturduk.

Misyonumuz saç ile ilgili problemleri olan müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunmaktır. Oluşum Protez olarak en iyi malzemeleri kullanıyoruz ve saç protezi üretim safhalarında sürekli uzman kadromuzla en modern yöntemleri kullanıyoruz. Akademik danışmanların idaresinde uzman kadromuz ile saç protezi teknolojisinde gerçekleşen tüm yenilikleri ve gelişmeleri ülkemize getirerek müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Online satış imkanı sunduğumuz sitemizde Türkiye’nin her noktasına hizmet sağlıyoruz. Sultangazi’de yer alan operasyon merkezimizde Saç Protezi uygulamalarını Türkiye’nin en iyi uzman kadrosu ile gerçekleştiriyoruz.

Oluşum Protez olarak belirtmemiz gerekir ki bizim için müşterilerimizin memnun olması ve yeniden saçlarını kazanmış mutlu insanlar olarak hayatlarına devam etmesi bizim için çok önemli.

 

Erhan Güler

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PROTEZ SAÇ Oluşum Protez (@olusumprotez)’in paylaştığı bir gönderi ()